شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ آریا فاتح خاورمیانه

هلدینگ آریا فاتح خاورمیانه به عنوان شرکت مادر گروه سرمایه‌گذاری تأسیس گردیده است. فعالیت این گروه در صنعت از طیف گسترده تشکیل شده است که حضور در صنایع فلزی، سنگ های زینتی خدمات پیمانکاری معادن ، کشاورزی و فناوری اطلاعات از این جمله می‌‌باشد.
گروه سرمایه‌گذاری آریا فاتح خاورمیانه در مدتی کمتر از ۱ دهه شاهد رشد و توسعه بی‌نظیری بوده است که این مسئله باعث شده تا این گروه به عنوان یکی از موفق‌ترین و پرسودترین کارآفرینان در ایران مطرح گردد. تأسیس شرکت سهامی آریا فاتح خاورمیانه بیش از هر چیز موجب شد تا با ایجاد تمرکز در مدیریت امور مربوطه به شرکت‌های زیر مجموعه، امکان برنامه ریزی استراتژیک برای سرمایه گذاران فراهم گردد و همچنین زمینه برای سازمان دهی، مدیریت و تأمین اعتبار مالی شرکت‌های تابعه ایجاد شود.

مینای کویر سماء

مینای کویر سماء

شرکت مینای کویر سماء در زمینه اکتشاف، استخراج و فرآوری مواد معدنی در استان های یزد، کرمان و آذربایجان غربی فعالیت می‌کند. کشف ۱۰۰ میلیون تن سنگ آهن پلاسر با عیار ۱۲  درصد در شهرستان مروست استان یزد از جمله محدوده‌های بزرگ این شرکت است.

اطلاعات بیشتر

سنگ آهن کوه بابا

سنگ آهن کوه بابا

شرکت سنگ آهن کوه بابا موفق به دریافت پروانه بهره‌برداری برای معدن سنگ آهن کوه بابا شده است. این شرکت دارای معدن سنگ آهن کوه بابا واقع در شهرستان قره قاج آذربایجان شرقی است که در زمینه استخراج و فرآوری سنگ آهن فعالیت دارد.

اطلاعات بیشتر

آریا کانسار ثمین

آریا کانسار ثمین

شرکت آریا کانسار ثمین با هدف سرمایه‌گذاری در راستای بهره‌برداری از ذخایر معدنی کشور و نیز اشتغال زایی مولد تأسیس شد. آریاکانسار ثمین به سرعت با ورود به پروژه‌های مختلف صنعتی و معدنی فعالیت‌های خود را آغاز نمود.

اطلاعات بیشتر

پیشگامان سرب و روی مهدی آباد یزد

شرکت پیشگامان سرب و روی مهدی آباد یزد به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری آریا فاتح خاورمیانه با محور شرکت آریا جنوب ایرانیان با مشارکت سایر اعضاء کنسرسیوم تشکیل شده، در حال بهره‌برداری از معدن سرب و روی مهدی‌آباد می‌باشد.

اطلاعات بیشتر

شایان مرمریت

شایان مرمریت

شرکت شایان مرمریت در سال ۱۳۸۱ تأسیس شد. این شرکت پس از گذشت یک دهه توانسته است به لطف نیروی انسانی متخصص، تکنولوژی روز دنیا و کارخانجات فرآوری سنگ‌های تزئینی و ساختمانی در زمینه‌های تولید و اشتغال نقش بسزایی را ایفاء نماید.

اطلاعات بیشتر

راهسازی و معدنی مبین

راهسازی و معدنی مبین

شرکت راهسازی و معدنی مبین از اولین شرکت‌های خصوصی پیشرو در زمینه عملیات معدن‌کاری می‌باشد که فعالیت خود را از اوایل دهه‌ی هفتاد آغاز نموده و تاکنون بیش از ۶۵۰ میلیون تن عملیات باطله‌برداری و استخراج در معادن مختلف کشور انجام داده است.

اطلاعات بیشتر

مینای کویر حدید

مینای کویر حدید

شرکت مینای کویر حدید به صورت تخصصی در حوزه سنگ آهن مشغول فعالیت است و عملیات استخراج و فرآوری بر روی معدن سنگ‌آهن حدید را با احداث کارخانه خردایش و دانه بندی با ظرفیت ۳۰۰ تن در ساعت انجام می‌دهد.

اطلاعات بیشتر

معدن آرا فلات آریا

معدن آرا فلات آریا

شرکت معدن آرا فلات آریا با هدف ایجاد یک بازوی اکتشافی قوی به منظور پیشبرد سیاست‌های معدنی تأسیس شد. این شرکت همواره در زمره پیشتازان عرصه اکتشاف ذخایر معدنی بوده و پروژه‌های بزرگ و مهمی را در سطح ملی، مدیریت و اجرا نموده است.

اطلاعات بیشتر

انتقال داده‌های آسیاتک

انتقال داده‌های آسیاتک

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک با هدف ارائه خدمات پیشرفته ارتباطی آغاز کرد و گامی موثر در پیشبرد اهداف اینترنت و پهنای باند پرسرعت کشور تأسیس شد. آسیاتک با داشتنن بسترهای زیر ساختی مناسب به عنوان یکی از اپراتورهای برتر در بخش آی تی ایران است.

اطلاعات بیشتر

آریا جنوب ایرانیان

آریا جنوب ایرانیان

شرکت معدنی و سد سازی آریا جنوب ایرانیان با هدف فعالیت در زمينه پیمانکاری در معادن بزرگ ایران در بخش باطله‌برداری و استخراج مواد معدنی، سرمایه‌گذاری در معادن فلزی، مهندسي معدن و عمليات سدسازي درسال ۱۳۸۵ تأسيس گردیده است.

اطلاعات بیشتر

سنگ آهن کویر

سنگ آهن کویر

شرکت سنگ آهن کویر در سال ۱۳۹۰ با سرمایه گذاری آریا فاتح خاورمیانه و با تکیه بر تخصص کارشناسان و در اختیار داشتن ماشین آلات سنگین معدنی، کار خود را آغاز و دامنه فعالیت‌های خود را در زمینه‌های معدنی و اکتشافی توسعه داده است.

اطلاعات بیشتر

تجارت تجهیزات سنگین آسیا

تجارت تجهیزات سنگین آسیا

شرکت تجارت تجهیزات سنگین آسیا با یک دهه تجربه در زمینه واردات قطعات موتوری، زیربندی و فرسایشی ماشین های کاترپیلار، کوماتسو و موتورهای جی ام، همواره در خدمت صنعتگران سخت کوش این مرز و بوم بوده است.

اطلاعات بیشتر

فراز زمین پارسیان شرق

فراز زمین پارسیان شرق

شرکت فراز زمین پارسیان شرق در راستای اهداف استراتژیک هلدینگ آریا فاتح خاورمیانه تأسیس شد. عمده فعالیت‌های این شرکت در زمینه اکتشاف، استخراج، فرآوری و بازرگانی مواد معدنی می‌باشد. در حال حاضر تمرکز اصلی فراز زمین بر روی معادن آهن و مس است.

اطلاعات بیشتر

شركت سرمایه‌گذاری آريا فاتح خاورميانه در زمينه فعالیت‌های معدني سرمايه‌گذاري گسترده‌اي نموده است، شرکت‌های زیرمجموعه آریا فاتح اجراي بيش از ۳۵ پروژه معدني را عهده‌دار هستند. اين پروژه‌ها در سراسر ايران گسترده‌اند. در حال حاضر عمده تمرکز این شرکت در استان‌هاي كرمان،‌ يزد، كردستان، خراسان و آذربايجان غربي و شرقي قرار دارد.

سرزمینمان ایران جزو ده کشور برتر از لحاظ دارا بودن ذخایر معدنی در دنیا به شمار می‌رود، توسعه معادن می تواند نیروی محرکه رشد و توسعه اقتصاد کشور و عامل مهم اشتغالزایی باشد. سرمايه‌گذاري آريا فاتح خاورميانه بر مبناي راهبردهاي معدني خود، اكتشاف را عامل اصلي توسعه و رشد در حوزه معدن قرار داده است، ‌اين گروه سرمايه‌گذاري با اتکا به بیش از دو دهه تجربه خود در حوزه معادن و با استفاده از نيروي كار متخصص فعال در اين صنعت، ‌عملكرد قابل ملاحظه‌اي در گردآوري اطلاعات اكتشافي و تحليلي داشته است. استراتژي اكتشافي گروه سرمايه‌گذاري آريا فاتح براساس نياز كشور و صنعت و برپايه ذخيره‌هاي فلزي شامل طلا،‌ مس،‌ نيكل، آهن، سرب و روي و موليبدن شكل گرفته است.

شرکت سرمایه‌گذاری آریا فاتح خاورمیانه با در اختیار داشتن بزرگترین ناوگان‌ ماشین آلات سنگین معدنی و راهسازی بخش خصوصی در کشور، عملیات استخراج و باطله برداری در معادن مختلف داخلی و خارجی را از اوایل دهه‌ی هفتاد به صورت مستمر انجام داده است. شرکت‌های تابعه آریا فاتح موفق شده اند تا کنون بیش از ۸۰۰ میلیون تن عملیات باطله برداری را در معادن مختلف با موفقیت به انجام برسانند. هم اکنون این گروه قادر است عملیات باطله برداری با ظرفیت بیش از ۱۲۰ میلیون تن در سال را پوشش دهد.

ایجاد ارزش افزوده در حوزه مواد معدنی و جلوگیری از خام فروشی یکی از اهداف استراتژیک شرکت سرمایه‌گذاری آریا فاتح خاورمیانه است. هم اکنون این شرکت با احداث کارخانه‌های متعدد خردایش و فرآوری در تلاش است تا مواد معدنی را به محصولاتی با ارزش افزوده بالا تبدیل کند. سرمایه گذاری کلان در حوزه فرآوری و احداث کارخانجات ذوب در کنار معادن مختلف و تکمیل زنجیره ارزش برای محصولات مختلف از برنامه‌های استراتژیک و بلندمدت این گروه است.

توجه تخصصی و همه جانبه به فرآیند صادرات محصولات مختلف معدنی و نیز تلاش در جهت توسعه صادرات غیرنفتی و مباحث ارز آوری از عواملی است که باعث شده، شرکت سرمایه گذاری آریا فاتح خاورمیانه نگاهی دقیق به فعالیت های بازرگانی خود داشته باشد. تلاش در جهت خودکفایی کشور، ارزآوری و سرمایه گذاری مجدد در داخل کشور ما را برآن داشته است تا با کمک متخصصان و صاحبنظران این حوزه فرآیندهای بازرگانی قدرتمندی در همه‌ی زیرمجموعه‌های گروه پیاده سازی نماییم.