شایان مرمریت

pages-logo-shayan-marmarit

معرفی شرکت شایان مرمریت

شرکت شایان مرمریت در سال ۱۳۸۱ تاسیس شد. این شرکت پس از گذشت یک دهه توانسته است به لطف نیروی انسانی متخصص، تکنولوژی روز دنیا و کارخانجات فرآوری سنگ‌های تزئینی و ساختمانی در زمینه‌های تولید و اشتغال نقش بسزایی را ایفاء نماید. در حال حاضر این مجموعه یکی از مهمترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ ایران به قاره‌های اروپا، آسیا و آفریقا است. در سال‌های ۱۳۸۲ و ۱۳۸۳ مجموعه این فعالیت ها باعث شد تا این شرکت به عنوان واحد نمونه معدنی انتخاب شود. از مهمترین معادن این شرکت می توان به معدن سنگ مرمریت کرم شایان و تراورتن قرمز آذرشهر اشاره نمود.

استخراج ، تولید ، فرآوری و صادرات ساختمانی و تزئینی

شرکت های شایان ، آفاق و کارخانجات ارم سنگان، لمعه دشت اردبیل و کلوانق زیر مجموعه گروه سرمایه گذاری آریافاتح خاورمیانه می باشند که با کسب بیش از ۱۰ پروانه بهره برداری معادن سنگ های تزئینی از جمله معدن مرمریت کرم شایان با ذخیره ۴۷ میلیون تن و مجموعه کاملی از معادن سنگ های تراورتن از تولیدگان عمده سنگ های تزئینی در ایران بشمار می آیند.

در ضمن این گروه دارای خطوط فرآوری با تکنولوژی روز دنیا است که این مسئله شرکت های گروه را در ردیف صادر کنندگان برتر سنگ در ابعاد اسلب و تایل قرار داده است. همچنین با ابتکار متخصصین گروه چندین کارخانه بهینه سازی و فرآوری سنگ های تزئینی در محل معدن با امکان تولید شمش و استریپ تاسیس گردیده است. گروه سرمایه گذاری آریا فاتح خاورمیانه توانسته است با سرمایه گذاری در حوزه سنگ و بهره گیری از متخصصین و استفاده از تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا خود را به عنوان یکی از پیشگامان بخش خصوصی در زمینه بهینه سازی و ایجاد ارزش افزوده در صنعت سنگ های تزئینی کشور معرفی نماید.

گروه سرمایه گذاری آریا فاتح خاورمیانه با هدف توسعه صادرات سنگ های تزئینی و حضور در بازارهای جهانی مفتخر است با استفاده از فناوری برتر و مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا در زمینه تولید و فرآوری سنگ های تزئینی، پاسخی درخور به نیاز مصرف کنندگان سنگ خام و فرآور شده در ایران و سایر کشورهای جهان ارائه دهد.