تجارت تجهیزات سنگین آسیا

pages-logo-tajhizat-sangin-asia

معرفی شرکت تجارت تجهیزات سنگین آسیا

شرکت تجارت تجهیزات سنگین آسیا در سال ۱۳۸۴ تأسیس شد، این شرکت با یک دهه تجربه در زمینه واردات قطعات موتوری، زیربندی و فرسایشی ماشین‌های کاترپیلار، کوماتسو و موتورهای جی ام، همواره در خدمت صنعت‌گران سخت کوش این مرز و بوم بوده است، همکاری نزدیک با شرکت‌های معدنی و تهیه قطعات و ابزارآلات مورد نیاز آن‌ها از افتخارات این شرکت می‌باشد. شرکت تجهیزات سنگین آسیا در سال ۹۰ موفق به دریافت گواهینامه‌ی مدیریت کیفیت ISO 9001 و نیز گواهینامه ISO10002 مدیریت ارتباط با مشتری گردید.
تجارت تجهیزات سنگین در سال‌های فعالیت خود به یکی از واردکنندگان عمده قطعات ماشین‌های معدنی و راه‌سازی تبدیل شده است و تأمین نیاز بخش‌های عمده‌ای از بازار را برعهده گرفته است. شرکت تجارت تجهیزات سنگین آسیا از واردکنندگان اصلی محصولات برکو ایتالیا است، محصولات تولیدی برکو از کیفیت و قیمت مناسبی در سراسر جهان برخوردار هستند. برکو از عمده‌ترین تولید کننده‌گان قطعاتی مانند زنجیر، رولیک، اسپراکت، چرخ جلو و کلیه قطعات مربوط به زیربندی انواع بولدوزر و سایر ماشین‌آلات زنجیری است که روابط تجاری بسیار خوب و گسترده‌ای با شرکت تجارت تجهیزات سنگین آسیا دارد. از دیگر سو تجارت تجهیزات سنگین آسیا به منظور افزایش کیفیت خدمات به مصرف کنندگان و پیمانکاران بزرگ دارای ناوگان ماشین‌های راه‌سازی و معدنی در آوریل سال ۲۰۱۱ قرارداد همکاری با تعمیرگاه زنجیر بولدوزر آرمن (قدیمی‌ترین تعمیرکننده زنجیرهای بولدوزر در ایران) امضاء نموده است تا نیازهای مشتریان خود را از خرید گرفته تا خدمات پس از فروش و گارانتی قطعات به صورت کامل برآورده نماید.
شرکت تجهیزات سنگین آسیا با یک دهه تجربه در زمینه واردات قطعات موتوری، زیربندی و فرسایشی ماشین‌های کاترپیلار، کوماتسو و موتورهای جی ام، همواره در خدمت صنعتگران سخت کوش این مرز و بوم بوده و می‌باشد. شرکت تجهیزات سنگین آسیا علاوه بر فروش محصولات خود در بازارهای تهران و شهرستان‌ها، افتخار همکاری گسترده با شرکت‌های معدنی متعددی را در سراسر ایران داشته و دارد.
از بدو فعالیت این شرکت روابط تجاری با شرکت کارخانجات برکو، در ایتالیا به عنوان عمده‌ترین کارخانجات تولید کننده قطعات زیر بندی شامل: زنجیر، رولیک، اسپراکت، چرخ جلو و کلیه قطعات مربوط به زیربندی انواع بلدوزر و سایر ماشین آلات زنجیری، برقرار و در حال حاضر شرکت تجهیزات سنگین آسیا یکی از عمده‌ترین وارد کنندگان محصولات کارخانجات برکو در ایران می‌باشد که حجم این فعالیت از بدو ارتباط همواره سیر صعودی داشته است.